Stancest - 10.06.17 - SpaceX sündmuskeskus

Hooaja avamised, neljapäevakud, track day'd, väljasõidud, hooaja lõpetamised
Kasutaja avatar
Kristiina
Postitusi: 2

Stancest - 10.06.17 - SpaceX sündmuskeskus

Postitus#1 » N Juun 08, 2017 3:59 pm

STANCEST on tagasi ja poolikud projektid said just valmimise tähtaja! Esmakordselt SpaceX sündmuskeskuses toimuv näitus toob kokku üle 70 parima, ilusama ja huvitavama näite stance kultuurist. Igal aastal on olnud Lowliferi sihiks korraldada Stancest suuremalt ja kvaliteetsemalt, nii ka sellel aastal. Seega tee oma kalendrisse 10. juuni peale suur rasvane punane rist!

AJAKAVA

11.00 - ürituse avamine
13.00 - Autovaha.ee demonstratsioon
14.00 - Küberünnak & Karmo LIVE
16.00 - autasustamine
17.00 - ürituse lõpp ja rollout

Stancest toimub 2017 aastal nii siseruumides kui ka õues. Autosi on rohkem kui eelnevatel aastatel ja tase on tõusnud märgatavalt!

Autovaha.ee boksis saate näha populaarse kvaliteetse Jaapani kerehooldusvahendite tootja Soft99 tooteid ja nende demonstratsiooni.

Nagu ka eelnevatel aastatel, on ka sellel korral meelt lahutamas keegi artist. Live esinemisega astub üles Küberünnak & Karmo!

Ilusad autod on olemas, hea esineja on olemas. Mida veel oleks vaja eriti mõnusa päeva möödasaatmiseks? Sushi Plaza teab vastust ja pakub teile oma lounges linna parimat sushit ja vesipiipu! Ja tuleb veel! Loodame, et Restoran Viktoria suurepärase tänavatoidu kõrvalt leiate ikka aega ka Stancestil autosi vaadata!

Stancest tänab meie toetajaid ja koostööpartnereid: Autovaha.ee, forged.ee, SP Studio Wheel Refurbishment, Painting and Polishing, Badassparts Estonia, Enthusia, SpaceX sündmuskeskus

Piletiinfo:

Tavapääse - 5 eur
Perepilet - 10 eur
Alla 12 aastased lapsed - tasuta
Näitusel autoga osalemine - tasuta koos 2 tasuta pääsmega

Ärge unustage oma piltide alla märkida #stancest17 !

https://www.facebook.com/events/652016498338411

Mine “Üritused”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist